Sea Castles B8 Aparthotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Sea Castles B8 Aparthotel Montego Bay is gelegen op 25 minuten wandelafstand van het Rose Hall landhuis en op 3 km afstand van de Kiteboarding Jamaica. Bij het à-la-carterestaurant van het hotel, dat in het strandgebied van de stad ligt, wordt een menu uit de Caraïbische keuken geserveerd.
Dit aparthotel is gesitueerd op 7 km van het Greenwood Great House en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals Golfbaan Half Moon op 4 km afstand. Sea Castles B8 Aparthotel Montego Bay geniet een ligging aan het strand een paar stappen van een lagune.
De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met gratis draadloos internet en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Een inloopdouche en een apart toilet zijn aanwezig. Leuke extra's, zoals een inloopdouche en een apart toilet, evenals een haardroger en badlakens, veraangenamen uw verblijf.
Mangos met Caribische keuken bevindt zich op 25-minuten rijafstand van Sea Castles B8 Aparthotel.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Sea Castles B8 Aparthotel?
Ja, Sea Castles B8 Aparthotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Sea Castles B8 Aparthotel?
Klanten van Sea Castles B8 Aparthotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Sea Castles B8 Aparthotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Sea Castles B8 Aparthotel is $122. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Wat voor soort zwembad is er bij dit hotel in Montego Bay?
Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Montego Bay.